Huang Xiuyi - Georgiy Metreveli


Gomoku World Championship BT
R Rule O Swap Alter
9 Gomoku - Swap 2 +
CHN Huang Xiuyi Win 21min
RUS Georgiy Metreveli Loss 20min
Published by Hao Tianyi at 2022-11-20 05:58:46
R Black Result White
1 CZE Radim Kostlivý 0 : 1 POL Michał Zajk
1 CZE Jakub Horák 0.5 : 0.5 CZE Tomáš Němec
1 EST Asso Randma 0 : 1 RUS Georgiy Metreveli
1 HUN Gábor Gyenes 1 : 0 CZE Tereza Hackerová
1 RUS Ekaterina Rumyantseva 0 : 1 CZE Štěpán Tesařík
1 POL Bogdan Brachaczek 1 : 0 EST Madli Mirme
1 UKR Oleg Bulatovsky 1 : 0 FIN Jussi Ikonen
1 POL Łukasz Majksner 0 : 1 CZE Lukáš Souček
1 SVK Igor Eged 0 : 1 CZE Jan Purkrábek
1 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
2 POL Michał Zajk 1 : 0 RUS Georgiy Metreveli
2 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 CZE Lukáš Souček
2 HUN Gábor Gyenes 0 : 1 UKR Oleg Bulatovsky
2 CHN Huang Xiuyi 0 : 1 POL Bogdan Brachaczek
2 CZE Jan Purkrábek 0 : 1 CZE Štěpán Tesařík
2 CZE Tomáš Němec 0.5 : 0.5 SVK Igor Eged
2 CZE Radim Kostlivý 1 : 0 CZE Jakub Horák
2 POL Łukasz Majksner 1 : 0 EST Madli Mirme
2 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 RUS Ekaterina Rumyantseva
2 FIN Jussi Ikonen 1 : 0 CZE Tereza Hackerová
3 RUS Ekaterina Rumyantseva 1 : 0 EST Madli Mirme
3 SVK Igor Eged 1 : 0 CZE Jakub Horák
3 CZE Jan Purkrábek 1 : 0 CHN Huang Xiuyi
3 CZE Radim Kostlivý 1 : 0 EST Asso Randma
3 FIN Jussi Ikonen 0 : 1 RUS Georgiy Metreveli
3 EST Georg-Romet Topkin 0 : 1 POL Łukasz Majksner
3 CZE Tomáš Němec 0.5 : 0.5 POL Bogdan Brachaczek
3 CZE Štěpán Tesařík 0 : 1 RUS Maxim Karasyov
3 UKR Oleg Bulatovsky 0 : 1 POL Michał Zajk
3 HUN Gábor Gyenes 0 : 1 CZE Lukáš Souček
4 SVK Igor Eged 1 : 0 HUN Gábor Gyenes
4 CZE Jakub Horák 1 : 0 CHN Huang Xiuyi
4 EST Asso Randma 0 : 1 RUS Ekaterina Rumyantseva
4 CZE Tereza Hackerová 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
4 CZE Tomáš Němec 1 : 0 FIN Jussi Ikonen
4 CZE Lukáš Souček 0 : 1 CZE Radim Kostlivý
4 CZE Jan Purkrábek 1 : 0 RUS Georgiy Metreveli
4 POL Łukasz Majksner 0 : 1 CZE Štěpán Tesařík
4 POL Bogdan Brachaczek 0 : 1 UKR Oleg Bulatovsky
4 RUS Maxim Karasyov 0 : 1 POL Michał Zajk
5 CZE Tereza Hackerová 1 : 0 CHN Huang Xiuyi
5 HUN Gábor Gyenes 1 : 0 EST Asso Randma
5 EST Madli Mirme 0 : 1 CZE Jakub Horák
5 CZE Lukáš Souček 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
5 RUS Ekaterina Rumyantseva 0.5 : 0.5 RUS Georgiy Metreveli
5 SVK Igor Eged 1 : 0 POL Bogdan Brachaczek
5 UKR Oleg Bulatovsky 1 : 0 CZE Jan Purkrábek
5 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 CZE Radim Kostlivý
5 CZE Štěpán Tesařík 1 : 0 POL Michał Zajk
5 CZE Tomáš Němec 1 : 0 POL Łukasz Majksner
6 RUS Georgiy Metreveli 0 : 1 CZE Lukáš Souček
6 EST Madli Mirme 1 : 0 EST Asso Randma
6 RUS Ekaterina Rumyantseva 1 : 0 CZE Tereza Hackerová
6 CZE Jakub Horák 0 : 1 POL Bogdan Brachaczek
6 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 UKR Oleg Bulatovsky
6 POL Łukasz Majksner 1 : 0 FIN Jussi Ikonen
6 SVK Igor Eged 1 : 0 POL Michał Zajk
6 CZE Radim Kostlivý 1 : 0 CZE Jan Purkrábek
6 CZE Tomáš Němec 1 : 0 CZE Štěpán Tesařík
6 HUN Gábor Gyenes 1 : 0 CHN Huang Xiuyi
7 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 HUN Gábor Gyenes
7 POL Michał Zajk 1 : 0 CZE Tomáš Němec
7 POL Bogdan Brachaczek 0.5 : 0.5 RUS Ekaterina Rumyantseva
7 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 SVK Igor Eged
7 RUS Georgiy Metreveli 0 : 1 CZE Tereza Hackerová
7 CZE Jan Purkrábek 0 : 1 POL Łukasz Majksner
7 CZE Radim Kostlivý 0 : 1 UKR Oleg Bulatovsky
7 EST Asso Randma 0 : 1 CHN Huang Xiuyi
7 EST Madli Mirme 0 : 1 FIN Jussi Ikonen
7 CZE Lukáš Souček 1 : 0 CZE Štěpán Tesařík
8 CZE Jan Purkrábek 1 : 0 HUN Gábor Gyenes
8 EST Madli Mirme 0 : 1 CHN Huang Xiuyi
8 FIN Jussi Ikonen 1 : 0 EST Asso Randma
8 CZE Tereza Hackerová 0 : 1 CZE Jakub Horák
8 EST Georg-Romet Topkin 0 : 1 CZE Štěpán Tesařík
8 CZE Radim Kostlivý 1 : 0 POL Bogdan Brachaczek
8 RUS Ekaterina Rumyantseva 0 : 1 POL Łukasz Majksner
8 SVK Igor Eged 1 : 0 UKR Oleg Bulatovsky
8 POL Michał Zajk 1 : 0 CZE Lukáš Souček
8 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 CZE Tomáš Němec
9 RUS Maxim Karasyov 1 : 0 CZE Jakub Horák
9 POL Michał Zajk 1 : 0 POL Łukasz Majksner
9 SVK Igor Eged 0 : 1 CZE Štěpán Tesařík
9 UKR Oleg Bulatovsky 1 : 0 CZE Lukáš Souček
9 CZE Radim Kostlivý 0 : 1 CZE Tomáš Němec
9 RUS Ekaterina Rumyantseva 0 : 1 FIN Jussi Ikonen
9 POL Bogdan Brachaczek 0 : 1 CZE Tereza Hackerová
9 EST Madli Mirme 0 : 1 CZE Jan Purkrábek
9 EST Asso Randma 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
9 CHN Huang Xiuyi 1 : 0 RUS Georgiy Metreveli

Return to the tournament

Return to Games