Andrei Semenov - Konstantin Geletyuk


The Championship of Arkhangelsk region
R Rule O Swap Alter
M3 Taraguchi i9 -
RUS Andrei Semenov Win 28min
RUS Konstantin Geletyuk Loss 23min
---++
Published by Kira Lashko at 2021-05-04 11:39:36
R Black Result White
M1 RUS Ruslan Shabanov 0 : 1 RUS Sergey Mikryukov
M1 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Konstantin Geletyuk
M1 RUS Dmitrii Bykov 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
M1 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 RUS Artem Piruakov
M1 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
M1 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 RUS Artem Piruakov
M1 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Konstantin Kazantsev
M1 RUS Andrei Semenov 0 : 1 RUS Egor Fokichev
M1 RUS Maksim Startsev 1 : 0 RUS Stepan Pakholkov
M1 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 RUS Dmitrii Vereshagin
M1 RUS Matvei Makhin 0 : 1 RUS Vyacheslav Kuvaev
M1 RUS Egor Naumov 1 : 0 RUS Stepan Potapov
M2 RUS Konstantin Kazantsev 1 : 0 RUS Matvei Makhin
M2 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 RUS Egor Fokichev
M2 RUS Ruslan Shabanov 1 : 0 RUS Dmitrii Bykov
M2 RUS Artem Piruakov 0 : 1 RUS Stepan Pakholkov
M2 RUS Egor Naumov 1 : 0 RUS Maxim Kulin
M2 RUS Oleg Semenov 1 : 0 RUS Andrei Semenov
M2 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 RUS Stepan Potapov
M2 RUS Vyacheslav Kuvaev 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
M2 RUS Pavel Noskov 0 : 1 RUS Danila Yusupmurzin
M2 RUS Maksim Startsev 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
M2 RUS Dmitrii Vereshagin 1 : 0 RUS Konstantin Geletyuk
M2 RUS Sergey Mikryukov 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
M3 RUS Maxim Kulin 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
M3 RUS Egor Pavlovskiy 1 : 0 RUS Andrey Parshenok
M3 RUS Egor Naumov 0 : 1 RUS Danila Yusupmurzin
M3 RUS Dmitrii Bykov 0 : 1 RUS Artem Piruakov
M3 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Konstantin Kazantsev
M3 RUS Oleg Semenov 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
M3 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
M3 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Stepan Pakholkov
M3 RUS Dmitrii Vereshagin 0 : 1 RUS Egor Fokichev
M3 RUS Andrei Semenov 1 : 0 RUS Konstantin Geletyuk
M3 RUS Vyacheslav Kuvaev 1 : 0 RUS Maksim Startsev
M3 RUS Matvei Makhin 1 : 0 RUS Stepan Potapov
M3 RUS Sergey Mikryukov 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
M4 RUS Egor Pavlovskiy 0 : 1 RUS Matvei Makhin
M4 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
M4 RUS Ruslan Shabanov 0 : 1 RUS Maxim Kulin
M4 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 RUS Artem Piruakov
M4 RUS Oleg Semenov 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
M4 RUS Konstantin Geletyuk 1 : 0 RUS Andrey Parshenok
M4 RUS Konstantin Kazantsev 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
M4 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 RUS Sergey Mikryukov
M4 RUS Dmitrii Bykov 1 : 0 RUS Stepan Potapov
M4 RUS Andrei Semenov 1 : 0 RUS Stepan Pakholkov
M4 RUS Maksim Startsev 1 : 0 RUS Dmitrii Vereshagin
M4 RUS Egor Naumov 0.5 : 0.5 RUS Vyacheslav Kuvaev
M4 RUS Pavel Noskov 0 : 1 RUS Egor Fokichev
M5 RUS Andrei Prokopyev 0.5 : 0.5 RUS Egor Naumov
M5 RUS Artem Piruakov 1 : 0 RUS Egor Pavlovskiy
M5 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
M5 RUS Ruslan Shabanov 1 : 0 RUS Konstantin Geletyuk
M5 RUS Dmitrii Bykov 0 : 1 RUS Andrey Parshenok
M5 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
M5 RUS Konstantin Kazantsev 0 : 1 RUS Vyacheslav Kuvaev
M5 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Oleg Semenov
M5 RUS Maksim Startsev 1 : 0 RUS Matvei Makhin
M5 RUS Stepan Potapov 1 : 0 RUS Stepan Pakholkov
M5 RUS Dmitrii Vereshagin 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
M5 RUS Sergey Mikryukov 0 : 1 RUS Egor Fokichev
M5 RUS Maxim Kulin 0.5 : 0.5 RUS Andrei Semenov
M6 RUS Nikita Dyachkov 1 : 0 RUS Maksim Startsev
M6 RUS Dmitrii Bykov 1 : 0 RUS Stepan Pakholkov
M6 RUS Maksim Metreveli 0 : 1 RUS Egor Fokichev
M6 RUS Egor Pavlovskiy 0 : 1 RUS Konstantin Geletyuk
M6 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
M6 RUS Oleg Semenov 1 : 0 RUS Dmitrii Vereshagin
M6 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 RUS Maxim Kulin
M6 RUS Ruslan Shabanov 1 : 0 RUS Matvei Makhin
M6 RUS Stepan Potapov 1 : 0 RUS Andrey Parshenok
M6 RUS Sergey Mikryukov 1 : 0 RUS Vyacheslav Kuvaev
M6 RUS Konstantin Kazantsev 1 : 0 RUS Artem Piruakov
M6 RUS Andrei Semenov 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
M6 RUS Pavel Noskov 0 : 1 RUS Egor Naumov
M7 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 RUS Egor Naumov
M7 RUS Andrey Parshenok 0 : 1 RUS Stepan Pakholkov
M7 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
M7 RUS Dmitrii Bykov 1 : 0 RUS Egor Pavlovskiy
M7 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 RUS Egor Fokichev
M7 RUS Oleg Semenov 0 : 1 RUS Konstantin Kazantsev
M7 RUS Stepan Potapov 1 : 0 RUS Dmitrii Vereshagin
M7 RUS Artem Piruakov 0 : 1 RUS Konstantin Geletyuk
M7 RUS Maxim Kulin 1 : 0 RUS Matvei Makhin
M7 RUS Ruslan Shabanov 1 : 0 RUS Andrei Semenov
M7 RUS Andrei Prokopyev 0 : 1 RUS Vyacheslav Kuvaev
M7 RUS Sergey Mikryukov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
M7 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Maksim Startsev
W1 RUS Daria Novikova 0 : 1 RUS Ksenia Matushkina
W1 RUS Polina Yudina 0 : 1 RUS Ekaterina Porokhina
W1 RUS Oksana Sorokina 0 : 1 RUS Anna Fokicheva
W1 RUS Anastasia Simanovskaia 1 : 0 RUS Elena Minkina
W1 RUS Polina Yudina 1 : 0 RUS Yuliya Minkina
W1 RUS Yulia Savrasova 0.5 : 0.5 RUS Darya Yusupmurzina
W2 RUS Maria Popova 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
W2 RUS Anastasja Buslakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
W2 RUS Oksana Sorokina 1 : 0 RUS Yulia Savrasova
W2 RUS Darya Stulova 0 : 1 RUS Ksenia Matushkina
W2 RUS Anastasia Simanovskaia 1 : 0 RUS Anna Fokicheva
W2 RUS Maria Yudina 1 : 0 RUS Yuliya Minkina
W2 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Elena Minkina
W3 RUS Anastasia Simanovskaia 0 : 1 RUS Ekaterina Porokhina
W3 RUS Anna Fokicheva 0 : 1 RUS Maria Yudina
W3 RUS Oksana Sorokina 1 : 0 RUS Elena Minkina
W3 RUS Yulia Savrasova 1 : 0 RUS Maria Popova
W3 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Polina Yudina
W3 RUS Ksenia Matushkina 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
W4 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Anastasia Simanovskaia
W4 RUS Yulia Savrasova 1 : 0 RUS Polina Yudina
W4 RUS Tatyana Prokopets 0 : 1 RUS Oksana Sorokina
W4 RUS Elena Minkina 0 : 1 RUS Yuliya Minkina
W4 RUS Ekaterina Porokhina 1 : 0 RUS Ksenia Matushkina
W4 RUS Anna Fokicheva 1 : 0 RUS Yulia Vostriakova
W4 RUS Maria Yudina 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
W5 RUS Elena Minkina 0 : 1 RUS Darya Buslakova
W5 RUS Anna Fokicheva 0 : 1 RUS Anastasja Buslakova
W5 RUS Anastasia Simanovskaia 0 : 1 RUS Yulia Savrasova
W5 RUS Daria Novikova 0 : 1 RUS Maria Yudina
W5 RUS Yulia Vostriakova 0 : 1 RUS Yuliya Minkina
W5 RUS Ksenia Matushkina 0.5 : 0.5 RUS Oksana Sorokina
W5 RUS Maria Popova 1 : 0 RUS Polina Yudina
W5 RUS Ekaterina Porokhina 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
W6 RUS Ekaterina Porokhina 0 : 1 RUS Yulia Savrasova
W6 RUS Ksenia Matushkina 1 : 0 RUS Anastasia Simanovskaia
W6 RUS Anna Fokicheva 0 : 1 RUS Anastasja Buslakova
W6 RUS Maria Popova 1 : 0 RUS Yuliya Minkina
W6 RUS Elena Minkina 0 : 1 RUS Polina Yudina
W6 RUS Daria Novikova 0 : 1 RUS Oksana Sorokina
W6 RUS Maria Yudina 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
W7 RUS Ksenia Matushkina 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
W7 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
W7 RUS Ekaterina Porokhina 0 : 1 RUS Oksana Sorokina
W7 RUS Anna Fokicheva 1 : 0 RUS Elena Minkina
W7 RUS Anastasia Simanovskaia 1 : 0 RUS Yuliya Minkina
W7 RUS Maria Yudina 0 : 1 RUS Yulia Savrasova

Return to the tournament

Return to Games