Sergey Smirnov - Hayakawa Yoshimi


World Championship BT
R Rule O Swap Alter
RIF i12 + 22
RUS Sergey Smirnov Loss
JPN Hayakawa Yoshimi Win
Published by Michał Żukowski at 2020-04-10 19:43:42
R Black Result White
RUS Igor Sinyov 1 : 0 RUS Sergey Chernov
LAT Artis Gaujens 0 : 1 EST Margus Tuvikene
RUS Sergey Smirnov 0 : 1 JPN Hayakawa Yoshimi
RUS Nonna Salnikova 1 : 0 RUS Konstantin Nikonov
RUS Igor Sinyov 1 : 0 RUS Yuriy Taiblin
JPN Hasegawa Kazuto 1 : 0 SWE Peter Jonsson
RUS Andrey Pavinich 0 : 1 JPN Tatsutomi Hiroyuki
SWE Bjorn Wallgren 1 : 0 AZE Nizami Eibatov
RUS Andrey Pavinich 1 : 0 TPE Chung Hsien-Chi
EST Lauri Naber 1 : 0 RUS Konstantin Nikonov
SWE Peter Jonsson 1 : 0 TPE Chung Hsien-Chi
RUS Victor Alexandrov 0 : 1 LAT Gatis Gurckis
TPE Chung Hsien-Chi 1 : 0 JPN Sawai Toshio
CHN Na Wei 0 : 1 JPN Mitsumori Masao
RUS Oleg Fedorkin 1 : 0 LAT Artis Gaujens
LAT Alexey Demidov 0 : 1 JPN Hayakawa Yoshimi
LAT Gatis Gurckis 1 : 0 JPN Mitsumori Masao
JPN Hayakawa Yoshimi 1 : 0 JPN Hasegawa Kazuto
LAT Jelena Balanova 1 : 0 RUS Oleg Fedorkin
LAT Artis Gaujens 1 : 0 RUS Andrey Sokolsky
LAT Alexey Demidov 1 : 0 LAT Valeri Matyuk
RUS Yuriy Taiblin 1 : 0 RUS Nonna Salnikova
CHN Na Wei 0 : 1 AZE Nizami Eibatov
RUS Konstantin Nikonov 1 : 0 JPN Tatsutomi Hiroyuki
RUS Victor Alexandrov 1 : 0 SWE Bjorn Wallgren
RUS Irina Metreveli 1 : 0 EST Lauri Naber
LAT Jelena Balanova 1 : 0 RUS Olga Skuridina
RUS Sergey Smirnov 0 : 1 RUS Sergey Chernov
TPE Chung Hsien-Chi 0 : 1 RUS Nonna Salnikova
LAT Artis Gaujens 1 : 0 RUS Konstantin Nikonov
JPN Mitsumori Masao 1 : 0 EST Margus Tuvikene
JPN Hayakawa Yoshimi 1 : 0 RUS Andrey Pavinich
RUS Victor Alexandrov 1 : 0 EST Margus Tuvikene
JPN Sawai Toshio 0 : 1 LAT Jelena Balanova
RUS Nonna Salnikova 0 : 1 RUS Sergey Chernov
SWE Bjorn Wallgren 1 : 0 SWE Anders Bertilsson
JPN Hayakawa Yoshimi 1 : 0 RUS Victor Alexandrov
JPN Hasegawa Kazuto 1 : 0 LAT Alexey Demidov
JPN Tatsutomi Mutsumi 0 : 1 RUS Andrey Pavinich
JPN Hasegawa Kazuto 1 : 0 RUS Olga Skuridina
LAT Artis Gaujens 1 : 0 RUS Andrey Pavinich
AZE Nizami Eibatov 1 : 0 RUS Konstantin Nikonov
LAT Valeri Matyuk 1 : 0 SWE Anders Bertilsson
SWE Anders Bertilsson 0 : 1 JPN Hasegawa Kazuto
JPN Tatsutomi Hiroyuki 1 : 0 RUS Sergey Smirnov
RUS Igor Sinyov 1 : 0 RUS Irina Metreveli
RUS Konstantin Nikonov 1 : 0 SWE Peter Jonsson
RUS Igor Sinyov 1 : 0 LAT Gatis Gurckis
LAT Artis Gaujens 0 : 1 AZE Nizami Eibatov
TPE Chung Hsien-Chi 0 : 1 SWE Anders Bertilsson
AZE Nizami Eibatov 1 : 0 LAT Alexey Demidov
RUS Nonna Salnikova 0 : 1 RUS Victor Alexandrov
JPN Tatsutomi Hiroyuki 0 : 1 RUS Sergey Chernov
EST Margus Tuvikene 1 : 0 SWE Anders Bertilsson
RUS Sergey Smirnov 0 : 1 EST Margus Tuvikene
JPN Hayakawa Yoshimi 1 : 0 RUS Oleg Fedorkin
RUS Yuriy Taiblin 0 : 1 RUS Sergey Chernov
LAT Jelena Balanova 0 : 1 JPN Hasegawa Kazuto
RUS Andrey Sokolsky 0 : 1 AZE Nizami Eibatov
EST Lauri Naber 0 : 1 RUS Andrey Pavinich
JPN Hasegawa Kazuto 0 : 1 RUS Igor Sinyov
LAT Alexey Demidov 0 : 1 RUS Oleg Fedorkin
EST Margus Tuvikene 0 : 1 RUS Andrey Sokolsky
LAT Valeri Matyuk 0 : 1 RUS Yuriy Taiblin
JPN Tatsutomi Hiroyuki 0 : 1 RUS Oleg Fedorkin
RUS Yuriy Taiblin 0.5 : 0.5 JPN Tatsutomi Hiroyuki
RUS Sergey Chernov 0 : 1 LAT Gatis Gurckis
RUS Sergey Chernov 0.5 : 0.5 EST Ülle Harju
AZE Nizami Eibatov 0 : 1 LAT Valeri Matyuk
SWE Peter Jonsson 0 : 1 LAT Valeri Matyuk
LAT Gatis Gurckis 1 : 0 SWE Bjorn Wallgren
RUS Sergey Smirnov 1 : 0 TPE Chung Hsien-Chi
JPN Hayakawa Yoshimi 0 : 1 JPN Mitsumori Masao
RUS Sergey Smirnov 1 : 0 SWE Peter Jonsson
RUS Oleg Fedorkin 0 : 1 JPN Mitsumori Masao
LAT Gatis Gurckis 1 : 0 RUS Andrey Pavinich
RUS Oleg Fedorkin 1 : 0 LAT Gatis Gurckis
JPN Hayakawa Yoshimi 1 : 0 RUS Igor Sinyov
RUS Victor Alexandrov 0 : 1 RUS Igor Sinyov
SWE Peter Jonsson 0 : 1 RUS Nonna Salnikova
RUS Sergey Chernov 0 : 1 JPN Hasegawa Kazuto
JPN Mitsumori Masao 1 : 0 LAT Valeri Matyuk
LAT Alexey Demidov 1 : 0 RUS Andrey Pavinich
RUS Igor Sinyov 1 : 0 JPN Mitsumori Masao
LAT Jelena Balanova 1 : 0 AZE Nizami Eibatov
RUS Irina Metreveli 1 : 0 RUS Andrey Sokolsky
RUS Irina Metreveli 1 : 0 RUS Yuriy Taiblin
RUS Victor Alexandrov 1 : 0 LAT Jelena Balanova
LAT Jelena Balanova 1 : 0 RUS Irina Metreveli
RUS Victor Alexandrov 1 : 0 LAT Valeri Matyuk
LAT Alexey Demidov 1 : 0 SWE Bjorn Wallgren
RUS Irina Metreveli 0 : 1 LAT Gatis Gurckis
JPN Sawai Toshio 0 : 1 RUS Yuriy Taiblin
LAT Artis Gaujens 0 : 1 SWE Peter Jonsson
CHN Na Wei 0 : 1 SWE Bjorn Wallgren

Return to the tournament

Return to Games