Darya Yusupmurzina - Veronika Galkina


European Youth Championship 2019
R Rule O Swap Alter
G1 Soosyrv-8 d1 +
RUS Darya Yusupmurzina Win 49min
RUS Veronika Galkina Loss 51min
+-++-
Published by Alexey Skuridin at 2019-07-04 14:12:10
R Black Result White
AB1 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 TUR Oguzhan Yilmaz
AB1 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 RUS Maxim Orlov
AB1 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 RUS Nikita Kinelovskiy
AB1 TUR Emre Dincer 0 : 1 EST Martin Hõbemägi
AB1 EST Kuno Kolk 0.5 : 0.5 EST Sander Piik
AB1 RUS Maksim Metreveli 0 : 1 EST Magnus Murumaa
AB1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB1 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 0 : 1 EST Brenet Rahumagi
AB1 RUS Vsevolod Troitsky 1 : 0 TUR Mert Kirli
AB2 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 RUS Nikita Kinelovskiy
AB2 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
AB2 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
AB2 RUS Maxim Orlov 0 : 1 EST Martin Hõbemägi
AB2 EST Sander Piik 0.5 : 0.5 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB2 RUS Vsevolod Troitsky 0.5 : 0.5 EST Magnus Murumaa
AB2 EST Kuno Kolk 1 : 0 TUR Mert Kirli
AB2 TUR Emre Dincer 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
AB2 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 1 : 0 TUR Oguzhan Yilmaz
AB3 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 0 : 1 EST Sander Piik
AB3 EST Kuno Kolk 1 : 0 EST Magnus Murumaa
AB3 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 TUR Emre Dincer
AB3 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 RUS Vsevolod Troitsky
AB3 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB3 EST Martin Hõbemägi 0.5 : 0.5 RUS Denis Fedotov
AB3 RUS Maxim Orlov 1 : 0 RUS Nikita Kinelovskiy
AB3 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 RUS Maksim Metreveli
AB3 TUR Mert Kirli 0 : 1 TUR Oguzhan Yilmaz
AB4 EST Sander Piik 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
AB4 EST Martin Hõbemägi 0.5 : 0.5 EST Brenet Rahumagi
AB4 RUS Nikita Kinelovskiy 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
AB4 RUS Vsevolod Troitsky 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB4 EST Magnus Murumaa 0 : 1 RUS Maxim Orlov
AB4 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
AB4 TUR Oguzhan Yilmaz 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
AB4 TUR Emre Dincer 1 : 0 TUR Mert Kirli
AB4 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Kuno Kolk
AB5 RUS Vsevolod Troitsky 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
Ab5 RUS Maxim Orlov 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
AB5 RUS Nikita Kinelovskiy 0 : 1 EST Magnus Murumaa
AB5 EST Martin Hõbemägi 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB5 RUS Maksim Metreveli 0 : 1 EST Kuno Kolk
AB5 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Brenet Rahumagi
AB5 EST Sander Piik 1 : 0 EST Karl-Mattias Moor
AB5 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 1 : 0 TUR Mert Kirli
AB5 TUR Oguzhan Yilmaz 0 : 1 TUR Emre Dincer
AB6 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 EST Sander Piik
AB6 EST Karl-Mattias Moor 1 : 0 TUR Oguzhan Yilmaz
AB6 TUR Mert Kirli 0 : 1 RUS Nikita Kinelovskiy
AB6 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
AB6 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 TUR Emir Mehmet Eryilmaz
AB6 RUS Maxim Orlov 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB6 RUS Vsevolod Troitsky 1 : 0 TUR Emre Dincer
AB6 EST Magnus Murumaa 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
AB7 RUS Nikita Kinelovskiy 1 : 0 TUR Oguzhan Yilmaz
AB7 TUR Emre Dincer 0.5 : 0.5 TUR Emir Mehmet Eryilmaz
AB7 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 0 : 1 EST Brenet Rahumagi
AB7 EST Sander Piik 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
AB7 TUR Mert Kirli 0 : 1 EST Magnus Murumaa
AB7 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
AB7 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Maxim Orlov
AB7 RUS Vsevolod Troitsky 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB7 EST Kuno Kolk 0 : 1 EST Martin Hõbemägi
AB8 TUR Mert Kirli 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
AB8 TUR Emir Mehmet Eryilmaz 0 : 1 EST Magnus Murumaa
AB8 RUS Vsevolod Troitsky 0 : 1 EST Kuno Kolk
AB8 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Sander Piik
AB8 TUR Oguzhan Yilmaz 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
AB8 RUS Nikita Kinelovskiy 1 : 0 TUR Emre Dincer
AB8 EST Georg-Romet Topkin 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB8 EST Brenet Rahumagi 0.5 : 0.5 RUS Maxim Orlov
AB8 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 RUS Maksim Metreveli
C1 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 EST Trent Asso Tonisson
C1 RUS Ilya Kondakov 1 : 0 RUS Artem Gershman
C1 EST Jaan Oskar Narva 0 : 1 RUS Danila Gromov
C1 EST Ardi Raag 1 : 0 RUS Mikhail Sidorov
C1 RUS Daniil Gorbachev 0 : 1 RUS Peter Burtsev
C1 EST Emil Laanemets 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
C1 EST Kaur Kaljola 0 : 1 RUS Roman Roginski
C1 RUS Vyacheslav Kuvaev 0 : 1 EST Markus Ikla
C2 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Roman Roginski
C2 RUS Danila Gromov 1 : 0 EST Ardi Raag
C2 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 EST Oskar Pukk
C2 EST Jaan Oskar Narva 1 : 0 RUS Ilya Kondakov
C2 RUS Daniil Gorbachev 0 : 1 RUS Mikhail Sidorov
C2 RUS Artem Gershman 0.5 : 0.5 RUS Egor Stoyanov
C2 RUS Peter Burtsev 0.5 : 0.5 EST Trent Asso Tonisson
C2 EST Kaur Kaljola 0 : 1 RUS Vyacheslav Kuvaev
C3 RUS Danila Gromov 1 : 0 EST Trent Asso Tonisson
C3 RUS Roman Roginski 1 : 0 EST Oskar Pukk
C3 RUS Peter Burtsev 1 : 0 RUS Artem Gershman
C3 EST Ardi Raag 1 : 0 RUS Vyacheslav Kuvaev
C3 RUS Daniil Gorbachev 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
C3 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
C3 EST Emil Laanemets 0.5 : 0.5 EST Jaan Oskar Narva
C3 RUS Mikhail Sidorov 0 : 1 RUS Ilya Kondakov
C4 RUS Andrei Prokopyev 0 : 1 EST Ardi Raag
C4 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Danila Gromov
C5 RUS Peter Burtsev 0 : 1 EST Markus Ikla
C5 EST Ardi Raag 1 : 0 EST Jaan Oskar Narva
C6 EST Markus Ikla 1 : 0 EST Ardi Raag
C7 EST Emil Laanemets 0 : 1 RUS Artem Gershman
C7 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Ilya Kondakov
C7 EST Ardi Raag 0.5 : 0.5 EST Trent Asso Tonisson
C8 EST Ardi Raag 0 : 1 RUS Ilya Kondakov
C9 EST Trent Asso Tonisson 0 : 1 EST Markus Ikla
C9 RUS Daniil Gorbachev 0 : 1 EST Ardi Raag
D1 RUS Maksim Startsev 1 : 0 TUR Alp Ali Kirkan
D1 RUS Dmitrii Agarkov 1 : 0 EST Sergo Saard
D1 RUS Pavel Noskov 1 : 0 EST Mikael Murumaa
D1 EST Martin Pukk 1 : 0 EST Oliver Ilu
D1 EST Kristjan Lääne 0 : 1 RUS Rendom Barinov
D1 EST Rauno Lääne 1 : 0 RUS Georgi Puzanov
D1 EST Dmitri Kuzmin 1 : 0 EST Hans Krister Kala
D2 RUS Pavel Noskov 1 : 0 EST Martin Pukk
D2 EST Rauno Lääne 1 : 0 RUS Sergey Mikryukov
D2 EST Kristjan Lääne 1 : 0 EST Hans Krister Kala
D2 EST Oliver Ilu 1 : 0 EST Mikael Murumaa
D3 RUS Dmitrii Agarkov 0 : 1 EST Rauno Lääne
D3 EST Kristjan Lääne 0 : 1 RUS Georgi Puzanov
D3 RUS Maksim Startsev 1 : 0 RUS Pavel Noskov
D3 EST Martin Pukk 1 : 0 TUR Alp Ali Kirkan
D4 EST Sergo Saard 1 : 0 EST Mikael Murumaa
D4 TUR Berk Tuna Pak 0 : 1 EST Martin Pukk
D4 EST Rauno Lääne 1 : 0 RUS Rendom Barinov
D4 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 RUS Maksim Startsev
d4 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Dmitrii Agarkov
D5 RUS Maksim Startsev 0 : 1 EST Rauno Lääne
D5 RUS Sergey Mikryukov 0 : 1 RUS Pavel Noskov
D5 EST Dmitri Kuzmin 0 : 1 RUS Dmitrii Agarkov
D5 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 EST Loit Laanemets
D5 TUR Berk Tuna Pak 0 : 1 EST Kristjan Lääne
D5 EST Martin Pukk 0 : 1 RUS Rendom Barinov
D5 EST Mikael Murumaa 0 : 1 EST Paul Johann Mere
D6 EST Rauno Lääne 1 : 0 RUS Pavel Noskov
D6 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 RUS Sergey Mikryukov
D6 RUS Maksim Startsev 1 : 0 EST Martin Pukk
D6 TUR Alp Ali Kirkan 0 : 1 RUS Dmitrii Agarkov
D7 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 EST Oliver Ilu
D7 EST Dmitri Kuzmin 1 : 0 EST Mikael Murumaa
D7 RUS Maksim Startsev 0 : 1 RUS Dmitrii Agarkov
D7 EST Kristjan Lääne 0 : 1 TUR Alp Ali Kirkan
D7 EST Rauno Lääne 1 : 0 EST Martin Pukk
D7 EST Rauno Lääne 1 : 0 EST Martin Pukk
D8 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 EST Martin Pukk
D8 RUS Sergey Mikryukov 0 : 1 RUS Maksim Startsev
D8 EST Dmitri Kuzmin 0 : 1 EST Kristjan Lääne
D8 RUS Rendom Barinov 0 : 1 RUS Dmitrii Agarkov
D8 EST Sergo Saard 0 : 1 RUS Pavel Noskov
D9 EST Kristjan Lääne 0 : 1 RUS Maksim Startsev
D9 RUS Pavel Noskov 1 : 0 RUS Georgi Puzanov
D9 RUS Sergey Mikryukov 0 : 1 RUS Dmitrii Agarkov
D9 EST Rauno Lääne 1 : 0 TUR Alp Ali Kirkan
D9 EST Kristjan Lääne 0 : 1 EST Martin Pukk
F01 RUS Anastasia Linich 0 : 1 EST Kristina Mumm
F01 EST Liisa Maria Kollo 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
F02 RUS Anastasia Linich 1 : 0 EST Liisa Maria Kollo
F02 EST Hanna-Kai Reimand 1 : 0 RUS Alisa Pirozhnikova
F03 EST Liisa Maria Kollo 0 : 1 EST Kristina Mumm
F03 RUS Anastasia Linich 0 : 1 RUS Alisa Pirozhnikova
F04 RUS Anastasia Linich 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
F04 RUS Alisa Pirozhnikova 0 : 1 EST Kristina Mumm
F05 EST Kristina Mumm 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
F05 EST Liisa Maria Kollo 0 : 1 RUS Alisa Pirozhnikova
F06 EST Hanna-Kai Reimand 1 : 0 EST Liisa Maria Kollo
F06 RUS Anastasia Linich 1 : 0 EST Kristina Mumm
F07 EST Hanna-Kai Reimand 0 : 1 RUS Alisa Pirozhnikova
F07 RUS Anastasia Linich 0 : 1 EST Liisa Maria Kollo
F08 EST Kristina Mumm 1 : 0 EST Liisa Maria Kollo
F08 RUS Anastasia Linich 1 : 0 RUS Alisa Pirozhnikova
F09 EST Hanna-Kai Reimand 0 : 1 RUS Anastasia Linich
F09 RUS Alisa Pirozhnikova 1 : 0 EST Kristina Mumm
F10 EST Kristina Mumm 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
F10 EST Liisa Maria Kollo 0 : 1 RUS Alisa Pirozhnikova
G1 EST Melissa Nitov 0 : 1 RUS Taisia Sadova
G1 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Veronika Galkina
G1 RUS Marina Sonina 1 : 0 RUS Darya Buslakova
G1 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Maria Shkarupa
G2 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Veronika Galkina
G2 EST Melissa Nitov 0 : 1 RUS Darya Buslakova
G2 RUS Marina Sonina 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
G2 EST Mette Anete Tammistu 0 : 1 RUS Maria Shkarupa
G3 RUS Veronika Galkina 0 : 1 RUS Darya Buslakova
G3 EST Mette Anete Tammistu 0 : 1 RUS Marina Sonina
G3 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Taisia Sadova
G3 EST Melissa Nitov 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
G4 RUS Maria Shkarupa 0 : 1 RUS Marina Sonina
G4 EST Mette Anete Tammistu 0 : 1 EST Melissa Nitov
G4 RUS Darya Buslakova 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G4 RUS Veronika Galkina 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
G5 RUS Veronika Galkina 1 : 0 EST Mette Anete Tammistu
G5 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Sofia Tolstoguzova
G5 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Darya Buslakova
G5 RUS Maria Shkarupa 1 : 0 EST Melissa Nitov
G6 RUS Maria Shkarupa 1 : 0 RUS Veronika Galkina
G6 EST Mette Anete Tammistu 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G6 RUS Marina Sonina 1 : 0 EST Melissa Nitov
G6 RUS Taisia Sadova 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
G7 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Darya Buslakova
G7 RUS Taisia Sadova 1 : 0 EST Mette Anete Tammistu
G7 RUS Maria Shkarupa 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G7 RUS Marina Sonina 1 : 0 RUS Darya Buslakova
G8 RUS Darya Buslakova 1 : 0 EST Mette Anete Tammistu
G8 RUS Maria Shkarupa 0 : 1 RUS Taisia Sadova
G8 RUS Marina Sonina 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G8 RUS Veronika Galkina 0 : 1 EST Melissa Nitov
G9 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Marina Sonina
G9 RUS Darya Buslakova 0 : 1 RUS Maria Shkarupa
G9 EST Mette Anete Tammistu 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
G9 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 EST Melissa Nitov
H1 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
H1 RUS Daria Makarova 1 : 0 EST Kertu Karba
H1 RUS Polina Yudina 1 : 0 EST Karoliina Karba
H1 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Anastasia Simanovskaia
H2 RUS Anastasja Buslakova 0 : 1 RUS Mariia Petrova
H2 RUS Vladislava Sonina 0 : 1 RUS Polina Yudina
H3 RUS Polina Yudina 0 : 1 RUS Daria Tolstoguzova
H3 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Daria Makarova
H3 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Vladislava Sonina
H3 RUS Anastasja Buslakova 0 : 1 RUS Anastasia Simanovskaia
H4 RUS Anastasja Buslakova 1 : 0 EST Karoliina Karba
H4 RUS Daria Churikova 0 : 1 RUS Vladislava Sonina
H4 RUS Daria Makarova 1 : 0 RUS Mariia Petrova
H5 RUS Daria Makarova 0 : 1 RUS Anastasia Simanovskaia
H5 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
H5 RUS Polina Yudina 0 : 1 RUS Daria Churikova
H6 RUS Anastasja Buslakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H6 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Anastasia Simanovskaia
H6 EST Kertu Karba 0 : 1 RUS Polina Yudina
H6 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Daria Churikova
H6 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 EST Kertu Karba
H6 RUS Daria Makarova 1 : 0 EST Kertu Karba
H7 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
H7 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 RUS Daria Makarova
H8 RUS Daria Makarova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H8 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 RUS Yulia Vostriakova
H8 RUS Daria Churikova 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova
H8 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 EST Kertu Karba
H9 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H9 RUS Daria Makarova 0 : 1 RUS Daria Tolstoguzova
H9 RUS Vladislava Sonina 0 : 1 RUS Mariia Petrova
H10 RUS Anastasja Buslakova 1 : 0 EST Kertu Karba
H10 RUS Polina Yudina 1 : 0 RUS Mariia Petrova
H10 RUS Daria Churikova 0 : 1 RUS Daria Makarova
H10 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 RUS Anastasia Simanovskaia
H10 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Yulia Vostriakova
H11 RUS Vladislava Sonina 1 : 0 EST Karoliina Karba
H11 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 RUS Mariia Petrova
H11 RUS Anastasia Simanovskaia 0 : 1 RUS Polina Yudina
H11 RUS Daria Makarova 1 : 0 RUS Anastasja Buslakova

Return to the tournament

Return to Games