Wang Kemiao - Zhang Yunshu


XII Youth World Championship
R Rule O Swap Alter
H8 Taraguchi d2 -
CHN Wang Kemiao Win 22min
CHN Zhang Yunshu Loss 25min
+-+++
Published by Ants Soosõrv at 2018-08-02 11:08:13
R Black Result White
A1 RUS Ruslan Shabanov 0 : 1 CHN Zhu Tianyi
A1 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 EST Brenet Rahumagi
A2 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
A2 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 CHN Zhu Tianyi
A3 RUS Ruslan Shabanov 0 : 1 EST Brenet Rahumagi
A3 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 CHN Zhu Tianyi
A4 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 EST Brenet Rahumagi
A4 RUS Ruslan Shabanov 0 : 1 CHN Zhu Tianyi
A5 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
A5 EST Brenet Rahumagi 0 : 1 CHN Zhu Tianyi
A6 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
A6 CHN Zhu Tianyi 1 : 0 EST Martin Hõbemägi
A7 EST Martin Hõbemägi 0 : 1 CHN Zhu Tianyi
A7 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
A8 EST Martin Hõbemägi 1 : 0 CHN Zhu Tianyi
A8 EST Brenet Rahumagi 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
B1 CHN Kang Tingrui 1 : 0 CHN Mao Weiming
B1 EST Kristofer Lohmus 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
B1 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 RUS Maxim Orlov
B1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 CHN Zhan Liyang
B1 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
B2 CHN Mao Weiming 1 : 0 CHN Zhan Liyang
B2 EST Kristofer Lohmus 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
B2 RUS Maksim Metreveli 0 : 1 RUS Danila Yusupmurzin
B2 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 RUS Maxim Orlov
B2 CHN Kang Tingrui 1 : 0 EST Kuno Kolk
B3 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 0.5 : 0.5 EST Kristofer Lohmus
B3 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 RUS Danila Yusupmurzin
B3 EST Kuno Kolk 0 : 1 CHN Zhan Liyang
B3 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
B3 RUS Maxim Orlov 1 : 0 CHN Mao Weiming
B4 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 CHN Mao Weiming
B4 CHN Kang Tingrui 1 : 0 CHN Zhan Liyang
B4 EST Karl-Mattias Moor 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
B4 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 0.5 : 0.5 RUS Danila Yusupmurzin
B4 EST Kuno Kolk 0 : 1 RUS Maxim Orlov
b5 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 EST Kuno Kolk
B5 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
B5 RUS Maksim Metreveli 0.5 : 0.5 EST Karl-Mattias Moor
B5 RUS Maxim Orlov 0 : 1 CHN Kang Tingrui
B5 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 CHN Mao Weiming
B6 CHN Zhan Liyang 0.5 : 0.5 RUS Maxim Orlov
B6 RUS Maksim Metreveli 1 : 0 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
B6 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 CHN Mao Weiming
B6 CHN Kang Tingrui 0 : 1 EST Kristofer Lohmus
B6 EST Kuno Kolk 0 : 1 RUS Danila Yusupmurzin
B7 CHN Kang Tingrui 1 : 0 RUS Danila Yusupmurzin
B7 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 EST Karl-Mattias Moor
B7 CHN Mao Weiming 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
b7 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 CHN Zhan Liyang
B7 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 EST Kuno Kolk
B8 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 CHN Mao Weiming
B8 CHN Zhan Liyang 1 : 0 RUS Danila Yusupmurzin
B8 EST Kuno Kolk 1 : 0 RUS Maksim Metreveli
B8 CHN Kang Tingrui 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
B8 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 RUS Maxim Orlov
B9 RUS Maxim Orlov 1 : 0 RUS Danila Yusupmurzin
B9 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 CHN Mao Weiming
B9 CHN Kang Tingrui 0.5 : 0.5 RUS Maksim Metreveli
B9 RUS Nikita Dyachkov 1 : 0 CHN Zhan Liyang
B9 EST Kuno Kolk 1 : 0 EST Karl-Mattias Moor
B10 RUS Maxim Orlov 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
B10 CHN Zhan Liyang 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
B10 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 EST Kuno Kolk
b10 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 RUS Danila Yusupmurzin
B10 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 CHN Kang Tingrui
B11 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 CHN Kang Tingrui
B11 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 CHN Zhan Liyang
B11 RUS Maksim Metreveli 0 : 1 RUS Maxim Orlov
B11 CHN Mao Weiming 0 : 1 EST Kuno Kolk
b11 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 EST Kristofer Lohmus
C1 RUS Danila Gromov 1 : 0 EST Markus Ikla
C1 RUS Matvei Makhin 1 : 0 TUR Rahmi Kaan Ates
C1 CHN Zhao Yun 1 : 0 EST Mairon Moisto
C1 CHN Kang Zheming 1 : 0 KAZ Abay Issagaliyev
C1 RUS Roman Roginski 0 : 1 EST Sander Piik
C1 EST Mart Narva 0 : 1 RUS Evgenii Epifanov
C1 GRE Arseni Pestov 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C2 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 RUS Matvei Makhin
C2 KAZ Abay Issagaliyev 0 : 1 EST Markus Ikla
C2 GRE Arseni Pestov 0 : 1 RUS Danila Gromov
C2 TUR Rahmi Kaan Ates 0 : 1 EST Mart Narva
C2 RUS Roman Roginski 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C2 CHN Kang Zheming 1 : 0 CHN Zhao Yun
C2 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 EST Sander Piik
C3 RUS Danila Gromov 1 : 0 RUS Matvei Makhin
C3 CHN Zhao Yun 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
C3 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C3 EST Mairon Moisto 1 : 0 RUS Roman Roginski
C3 EST Mart Narva 0 : 1 EST Markus Ikla
C3 KAZ Abay Issagaliyev 0 : 1 TUR Rahmi Kaan Ates
C3 EST Sander Piik 0 : 1 CHN Kang Zheming
C4 CHN Zhao Yun 1 : 0 GRE Arseni Pestov
C4 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 RUS Roman Roginski
C4 RUS Danila Gromov 0 : 1 CHN Kang Zheming
C4 EST Mairon Moisto 0 : 1 EST Sander Piik
C4 TUR Rahmi Kaan Ates 0 : 1 RUS Evgenii Epifanov
C4 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Matvei Makhin
C4 EST Mart Narva 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C5 KAZ Arnat Aitenov 0 : 1 KAZ Abay Issagaliyev
C5 EST Mart Narva 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
C5 RUS Danila Gromov 0 : 1 CHN Zhao Yun
C5 RUS Roman Roginski 1 : 0 RUS Matvei Makhin
C5 EST Mairon Moisto 0 : 1 RUS Evgenii Epifanov
C5 EST Sander Piik 1 : 0 GRE Arseni Pestov
C5 CHN Kang Zheming 1 : 0 EST Markus Ikla
C6 EST Mairon Moisto 0 : 1 RUS Danila Gromov
C6 CHN Zhao Yun 1 : 0 EST Sander Piik
C6 CHN Kang Zheming 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
C6 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Evgenii Epifanov
C6 TUR Rahmi Kaan Ates 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C6 EST Mart Narva 1 : 0 RUS Roman Roginski
C6 KAZ Abay Issagaliyev 0 : 1 RUS Matvei Makhin
C7 EST Mairon Moisto 0 : 1 CHN Kang Zheming
C7 RUS Matvei Makhin 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C7 EST Sander Piik 0 : 1 RUS Danila Gromov
C7 TUR Rahmi Kaan Ates 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
C7 CHN Zhao Yun 1 : 0 EST Markus Ikla
C7 EST Mart Narva 1 : 0 KAZ Abay Issagaliyev
C7 RUS Evgenii Epifanov 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C8 EST Mairon Moisto 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C8 CHN Zhao Yun 1 : 0 EST Mart Narva
C8 RUS Roman Roginski 1 : 0 KAZ Abay Issagaliyev
C8 TUR Rahmi Kaan Ates 0 : 1 EST Sander Piik
C8 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 CHN Kang Zheming
C8 EST Markus Ikla 1 : 0 GRE Arseni Pestov
C8 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 RUS Danila Gromov
C9 EST Sander Piik 0 : 1 EST Markus Ikla
C9 RUS Danila Gromov 0 : 1 RUS Roman Roginski
C9 KAZ Abay Issagaliyev 0 : 1 RUS Evgenii Epifanov
C9 RUS Matvei Makhin 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
C9 CHN Zhao Yun 1 : 0 KAZ Arnat Aitenov
C9 EST Mairon Moisto 1 : 0 TUR Rahmi Kaan Ates
C9 CHN Kang Zheming 1 : 0 GRE Arseni Pestov
D1 KAZ Farid Issenaliyev 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D1 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 TUR Efe Hamamci
D1 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D1 CHN Xiang Yicheng 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D1 EST Rauno Lääne 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
D1 CHN Zhang Junyu 1 : 0 CHN Han Yiming
D2 CHN Han Yiming 0.5 : 0.5 CHN Xiang Yicheng
D2 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 KAZ Farid Issenaliyev
D2 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 TUR Omer yagiz Ates
D2 EST Rauno Lääne 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D2 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 CHN Zhang Junyu
D2 TUR Mehmet Deniz Sarikaya 0 : 1 TUR Efe Hamamci
D3 TUR Efe Hamamci 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
D3 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D3 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D3 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 CHN Han Yiming
D3 CHN Zhang Junyu 1 : 0 CHN Xiang Yicheng
D3 EST Rauno Lääne 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D4 CHN Zhang Junyu 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D4 TUR Omer yagiz Ates 0 : 1 KAZ Farid Issenaliyev
D4 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 CHN Xiang Yicheng
D4 EST Rauno Lääne 0 : 1 CHN Han Yiming
D4 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
D4 TUR Efe Hamamci 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D5 CHN Zhang Junyu 1 : 0 RUS Georgi Puzanov
D5 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 CHN Han Yiming
D5 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D5 TUR Mehmet Deniz Sarikaya 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
D5 EST Rauno Lääne 0 : 1 CHN Xiang Yicheng
D5 TUR Efe Hamamci 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D6 RUS Georgi Puzanov 0 : 1 EST Rauno Lääne
D6 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 CHN Xiang Yicheng
D6 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D6 CHN Zhang Junyu 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
D6 CHN Han Yiming 1 : 0 TUR Efe Hamamci
D6 TUR Mehmet Deniz Sarikaya 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D7 TUR Mehmet Deniz Sarikaya 0 : 1 TUR Omer yagiz Ates
D7 CHN Xiang Yicheng 1 : 0 TUR Efe Hamamci
D7 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 KAZ Farid Issenaliyev
d7 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 CHN Han Yiming
D7 RUS Andrei Prokopyev 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D7 CHN Zhang Junyu 1 : 0 EST Rauno Lääne
D8 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 TUR Efe Hamamci
D8 EST Rauno Lääne 1 : 0 KAZ Farid Issenaliyev
D8 RUS Andrei Prokopyev 0 : 1 TUR Omer yagiz Ates
D8 CHN Han Yiming 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D8 CHN Xiang Yicheng 1 : 0 RUS Egor Stoyanov
D8 CHN Zhang Xiuqi 0.5 : 0.5 CHN Zhang Junyu
D9 CHN Zhang Xiuqi 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D9 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 CHN Zhang Junyu
D9 EST Rauno Lääne 1 : 0 TUR Efe Hamamci
D9 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 RUS Egor Stoyanov
D9 CHN Han Yiming 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
D9 CHN Xiang Yicheng 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D10 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 TUR Efe Hamamci
D10 CHN Zhang Junyu 1 : 0 TUR Omer yagiz Ates
D10 RUS Georgi Puzanov 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D10 RUS Andrei Prokopyev 0 : 1 CHN Xiang Yicheng
D10 CHN Han Yiming 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D10 RUS Egor Stoyanov 0.5 : 0.5 EST Rauno Lääne
D11 CHN Xiang Yicheng 0 : 1 CHN Zhang Xiuqi
D11 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 RUS Georgi Puzanov
D11 TUR Efe Hamamci 0 : 1 CHN Zhang Junyu
D11 KAZ Farid Issenaliyev 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
D11 EST Rauno Lääne 1 : 0 TUR Mehmet Deniz Sarikaya
D11 TUR Omer yagiz Ates 0 : 1 CHN Han Yiming
E8 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Alla Makhina
E8 RUS Aleksandra Sumarokova 1 : 0 RUS Darya Stulova
E9 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Darya Stulova
E9 RUS Alla Makhina 0 : 1 RUS Aleksandra Sumarokova
E10 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Aleksandra Sumarokova
E10 RUS Darya Stulova 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF1 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Tatyana Prokopets
EF1 EST Mari Kolk 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
EF1 RUS Darya Stulova 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF1 RUS Aleksandra Sumarokova 0 : 1 RUS Kristina Stulova
EF2 EST Hanna-Kai Reimand 0 : 1 RUS Kristina Stulova
EF2 RUS Tatyana Prokopets 0 : 1 RUS Aleksandra Sumarokova
EF2 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF2 RUS Alla Makhina 0 : 1 EST Mari Kolk
EF3 RUS Alla Makhina 0.5 : 0.5 RUS Kristina Stulova
EF3 RUS Aleksandra Sumarokova 1 : 0 EST Hanna-Kai Reimand
EF3 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF3 EST Mari Kolk 0 : 1 CHN Liu Xun
EF4 RUS Alla Makhina 0 : 1 RUS Aleksandra Sumarokova
EF4 RUS Darya Stulova 0 : 1 EST Mari Kolk
EF4 RUS Tatyana Prokopets 0 : 1 EST Hanna-Kai Reimand
EF4 CHN Liu Xun 0 : 1 RUS Kristina Stulova
EF5 EST Hanna-Kai Reimand 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF5 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Aleksandra Sumarokova
EF5 EST Mari Kolk 0 : 1 RUS Tatyana Prokopets
EF5 RUS Kristina Stulova 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF6 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF6 CHN Liu Xun 1 : 0 EST Hanna-Kai Reimand
EF6 RUS Kristina Stulova 0 : 1 EST Mari Kolk
EF6 RUS Darya Stulova 0 : 1 RUS Aleksandra Sumarokova
EF7 RUS Aleksandra Sumarokova 1 : 0 EST Mari Kolk
EF7 EST Hanna-Kai Reimand 0 : 1 RUS Darya Stulova
EF7 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Kristina Stulova
EF7 CHN Liu Xun 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF9 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 EST Hanna-Kai Reimand
EF9 RUS Kristina Stulova 1 : 0 EST Mari Kolk
F8 EST Mari Kolk 0 : 1 RUS Tatyana Prokopets
F8 EST Hanna-Kai Reimand 0 : 1 RUS Kristina Stulova
F10 EST Hanna-Kai Reimand 1 : 0 EST Mari Kolk
F10 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Kristina Stulova
G1 CHN Xu Xicheng 1 : 0 TUR Melek Sofia Gurguc
G1 TUR Pelin Zencir 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G1 CHN Zheng Wenxin 1 : 0 RUS Taisia Sadova
G1 EST Kirke Koni 0.5 : 0.5 RUS Darya Yusupmurzina
G2 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Darya Yusupmurzina
G2 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 CHN Zheng Wenxin
G2 TUR Pelin Zencir 0 : 1 CHN Xu Xicheng
G2 EST Kirke Koni 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G3 CHN Xu Xicheng 1 : 0 EST Kirke Koni
G3 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 RUS Taisia Sadova
G3 CHN Zheng Wenxin 1 : 0 TUR Pelin Zencir
G3 RUS Darya Yusupmurzina 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G4 CHN Zheng Wenxin 0.5 : 0.5 EST Kirke Koni
G4 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 TUR Pelin Zencir
G4 CHN Xu Xicheng 1 : 0 RUS Darya Yusupmurzina
G4 RUS Taisia Sadova 1 : 0 CHN Qiu Yujin
G5 CHN Xu Xicheng 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G5 CHN Zheng Wenxin 1 : 0 RUS Darya Yusupmurzina
G5 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 EST Kirke Koni
G5 TUR Pelin Zencir 0 : 1 RUS Taisia Sadova
G6 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G6 TUR Pelin Zencir 0 : 1 EST Kirke Koni
G6 RUS Taisia Sadova 0 : 1 CHN Xu Xicheng
G6 CHN Zheng Wenxin 1 : 0 CHN Qiu Yujin
G7 CHN Xu Xicheng 1 : 0 CHN Zheng Wenxin
G7 EST Kirke Koni 0.5 : 0.5 RUS Taisia Sadova
G7 TUR Pelin Zencir 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G7 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G8 TUR Pelin Zencir 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G8 RUS Taisia Sadova 0 : 1 CHN Xu Xicheng
G8 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 EST Kirke Koni
G8 CHN Qiu Yujin 0.5 : 0.5 CHN Zheng Wenxin
G9 CHN Xu Xicheng 0 : 1 CHN Zheng Wenxin
G9 RUS Darya Yusupmurzina 0.5 : 0.5 EST Kirke Koni
G9 TUR Pelin Zencir 0 : 1 TUR Melek Sofia Gurguc
G9 RUS Taisia Sadova 0 : 1 CHN Qiu Yujin
G10 CHN Xu Xicheng 1 : 0 CHN Qiu Yujin
G10 TUR Melek Sofia Gurguc 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
G10 EST Kirke Koni 1 : 0 TUR Pelin Zencir
G10 RUS Taisia Sadova 1 : 0 CHN Zheng Wenxin
H1 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 RUS Yulia Vostriakova
H1 CHN Zhu Jiayi 1 : 0 CHN Wang Jiayi
H1 CHN Wang Kemiao 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H1 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 RUS Polina Yudina
H2 CHN Wang Kemiao 1 : 0 RUS Polina Yudina
H2 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H2 CHN Wang Jiayi 1 : 0 RUS Yulia Vostriakova
H2 CHN Zhu Jiayi 1 : 0 CHN Zhang Yunshu
H3 CHN Zhu Jiayi 0 : 1 CHN Wang Kemiao
H3 RUS Polina Yudina 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H3 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 RUS Yulia Vostriakova
H3 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 CHN Wang Jiayi
H4 RUS Yulia Vostriakova 0 : 1 CHN Wang Kemiao
H4 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 RUS Alisa Epifanova
H4 RUS Polina Yudina 0 : 1 CHN Zhu Jiayi
H4 CHN Wang Jiayi 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H5 CHN Zhu Jiayi 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H5 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 CHN Wang Kemiao
H5 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 CHN Wang Jiayi
H5 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H6 CHN Wang Kemiao 0 : 1 CHN Wang Jiayi
H6 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H6 RUS Yulia Vostriakova 0 : 1 CHN Zhu Jiayi
H6 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H7 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 CHN Zhu Jiayi
H7 CHN Zhang Yunshu 0 : 1 CHN Wang Kemiao
H7 TUR Nil Beril Armutlu 0 : 1 RUS Yulia Vostriakova
H7 RUS Polina Yudina 0 : 1 CHN Wang Jiayi
H8 CHN Zhu Jiayi 1 : 0 CHN Wang Jiayi
H8 RUS Polina Yudina 1 : 0 RUS Alisa Epifanova
H8 TUR Nil Beril Armutlu 0 : 1 RUS Yulia Vostriakova
H8 CHN Wang Kemiao 1 : 0 CHN Zhang Yunshu
H9 CHN Zhang Yunshu 1 : 0 CHN Wang Jiayi
H9 RUS Polina Yudina 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu
H9 CHN Wang Kemiao 1 : 0 CHN Zhu Jiayi
H9 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Alisa Epifanova
H10 CHN Wang Jiayi 0.5 : 0.5 CHN Wang Kemiao
H10 RUS Yulia Vostriakova 1 : 0 RUS Polina Yudina
H10 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 TUR Nil Beril Armutlu

Return to the tournament

Return to Games