Mairon Moisto - Alisa Epifanova


Youth European Championship
R Rule O Swap Alter
DH4 Taraguchi-7
EST Mairon Moisto Win
RUS Alisa Epifanova Loss
Published by Ants Soosõrv at 2017-05-05 15:30:06
R Black Result White
AB1 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 RUS Denis Fedotov
AB1 EST Tauri Purk 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
AB1 RUS Oleg Semenov 1 : 0 EST Kuno Kolk
AB1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 EST Johan-Eerik Kolar
AB1 RUS Alexey Vostryakov 1 : 0 EST Kristofer Lohmus
AB1 RUS Fyodor Karpov 1 : 0 EST Mark Heidmets
AB1 RUS Gennady Ponezhin 1 : 0 GRE Manolis Paizis
AB1 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 EST Villem Mesila
AB2 EST Tauri Purk 0 : 1 EST Villem Mesila
AB2 GRE Andrei Erentraut 0 : 1 RUS Gennady Ponezhin
AB2 GRE Manolis Paizis 0 : 1 EST Kristofer Lohmus
AB2 RUS Alexey Vostryakov 0 : 1 RUS Ruslan Shabanov
AB2 EST Johan-Eerik Kolar 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB2 RUS Fyodor Karpov 0.5 : 0.5 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB2 RUS Oleg Semenov 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
AB2 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 EST Kuno Kolk
AB3 EST Tauri Purk 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB3 EST Mark Heidmets 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
AB3 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 RUS Gennady Ponezhin
AB3 RUS Fyodor Karpov 0 : 1 EST Villem Mesila
AB3 RUS Alexey Vostryakov 0 : 1 RUS Oleg Semenov
AB3 GRE Andrei Erentraut 0 : 1 EST Kristofer Lohmus
AB3 GRE Manolis Paizis 0 : 1 EST Kuno Kolk
AB3 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB4 EST Villem Mesila 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
AB4 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 RUS Alexey Vostryakov
AB4 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Kristofer Lohmus
AB4 RUS Ruslan Shabanov 1 : 0 GRE Andrei Erentraut
AB4 EST Johan-Eerik Kolar 0 : 1 EST Tauri Purk
AB4 RUS Oleg Semenov 1 : 0 EST Mark Heidmets
AB4 RUS Gennady Ponezhin 0.5 : 0.5 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB4 RUS Fyodor Karpov 0 : 1 EST Kuno Kolk
AB5 RUS Fyodor Karpov 1 : 0 GRE Manolis Paizis
AB5 EST Kuno Kolk 1 : 0 EST Tauri Purk
AB5 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
AB5 RUS Danila Yusupmurzin 0.5 : 0.5 EST Mark Heidmets
AB5 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 RUS Gennady Ponezhin
AB5 RUS Denis Fedotov 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB5 RUS Oleg Semenov 0 : 1 EST Villem Mesila
AB6 RUS Oleg Semenov 0 : 1 RUS Denis Fedotov
AB6 RUS Gennady Ponezhin 1 : 0 EST Mark Heidmets
AB6 EST Johan-Eerik Kolar 0 : 1 RUS Alexey Vostryakov
AB6 RUS Fyodor Karpov 1 : 0 EST Kristofer Lohmus
AB6 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 0 : 1 EST Villem Mesila
AB6 RUS Danila Yusupmurzin 0 : 1 RUS Ruslan Shabanov
AB6 EST Kuno Kolk 0 : 1 EST Georg-Romet Topkin
AB7 EST Tauri Purk 1 : 0 RUS Alexey Vostryakov
AB7 RUS Denis Fedotov 1 : 0 EST Villem Mesila
AB7 EST Kristofer Lohmus 1 : 0 EST Kuno Kolk
AB7 RUS Maksim Lavrik-Karmazin 1 : 0 EST Georg-Romet Topkin
AB7 RUS Gennady Ponezhin 0 : 1 RUS Fyodor Karpov
AB7 RUS Oleg Semenov 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
AB7 EST Mark Heidmets 1 : 0 GRE Andrei Erentraut
AB8 RUS Alexey Vostryakov 0 : 1 RUS Gennady Ponezhin
AB8 EST Georg-Romet Topkin 0 : 1 RUS Fyodor Karpov
AB8 EST Villem Mesila 1 : 0 EST Kristofer Lohmus
AB8 EST Tauri Purk 1 : 0 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB8 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 EST Johan-Eerik Kolar
AB8 EST Mark Heidmets 1 : 0 GRE Manolis Paizis
AB8 GRE Andrei Erentraut 0 : 1 RUS Oleg Semenov
AB8 RUS Denis Fedotov 1 : 0 RUS Ruslan Shabanov
AB9 EST Johan-Eerik Kolar 0 : 1 EST Villem Mesila
AB9 RUS Alexey Vostryakov 1 : 0 GRE Manolis Paizis
AB9 RUS Danila Yusupmurzin 1 : 0 GRE Andrei Erentraut
AB9 EST Mark Heidmets 0 : 1 EST Kristofer Lohmus
AB9 RUS Denis Fedotov 0.5 : 0.5 RUS Fyodor Karpov
AB9 RUS Oleg Semenov 0 : 1 RUS Maksim Lavrik-Karmazin
AB9 EST Kuno Kolk 1 : 0 RUS Gennady Ponezhin
AB9 EST Georg-Romet Topkin 1 : 0 EST Tauri Purk
C1 EST Sander Piik 1 : 0 RUS Evgenii Epifanov
c1 RUS Danila Gromov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C1 RUS Evgenii Epifanov 1 : 0 GRE Giannis Efthimakis
C1 EST Markus Ikla 0.5 : 0.5 EST Sander Piik
C1 EST Jaan Oskar Narva 0 : 1 EST Karl-Ustav Kolar
C1 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C1 EST Mart Narva 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
C2 EST Jaan Oskar Narva 1 : 0 RUS Danila Gromov
C2 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 EST Karl-Mattias Moor
C2 EST Markus Ikla 1 : 0 RUS Nikita Dyachkov
C2 EST Karl-Ustav Kolar 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
C2 EST Sander Piik 1 : 0 EST Mart Narva
C2 GRE Arseni Pestov 1 : 0 GRE Nikita Vladykin
C2 GRE Alexander Abovyan 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C3 GRE Nikita Vladykin 0 : 1 EST Markus Ikla
C3 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 EST Sander Piik
C3 RUS Danila Gromov 1 : 0 EST Mart Narva
C3 EST Karl-Ustav Kolar 1 : 0 GRE Michail Binihakis
C3 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C3 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C3 EST Jaan Oskar Narva 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
C4 RUS Nikita Dyachkov 1 : 0 GRE Ahileas Efthimakis
C4 GRE Arseni Pestov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C4 EST Markus Ikla 1 : 0 GRE Alexander Abovyan
C4 RUS Evgenii Epifanov 1 : 0 EST Jaan Oskar Narva
C4 EST Sander Piik 0.5 : 0.5 EST Karl-Ustav Kolar
C4 RUS Kirill Stoyanov 0.5 : 0.5 EST Karl-Mattias Moor
C5 EST Karl-Mattias Moor 1 : 0 EST Karl-Ustav Kolar
C5 RUS Nikita Dyachkov 1 : 0 RUS Danila Gromov
C5 EST Sander Piik 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C5 GRE Alexander Abovyan 0 : 1 RUS Evgenii Epifanov
C5 EST Markus Ikla 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C5 EST Mart Narva 1 : 0 GRE Michail Binihakis
C5 GRE Zilvinas Zilinskas 0 : 1 RUS Kirill Stoyanov
C6 EST Karl-Mattias Moor 1 : 0 RUS Maksim Metreveli
C6 EST Sander Piik 1 : 0 RUS Kirill Stoyanov
C6 EST Markus Ikla 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C6 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
C6 GRE Nikita Vladykin 0 : 1 EST Karl-Ustav Kolar
C6 EST Jaan Oskar Narva 1 : 0 GRE Alexander Abovyan
C6 EST Mart Narva 1 : 0 GRE Zilvinas Zilinskas
C7 EST Jaan Oskar Narva 0 : 1 EST Mart Narva
C7 RUS Nikita Dyachkov 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C7 EST Markus Ikla 1 : 0 EST Karl-Ustav Kolar
C7 EST Sander Piik 0.5 : 0.5 EST Karl-Mattias Moor
C7 RUS Kirill Stoyanov 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C7 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 RUS Danila Gromov
C8 EST Sander Piik 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C8 RUS Evgenii Epifanov 0 : 1 GRE Michail Binihakis
C8 RUS Nikita Dyachkov 1 : 0 EST Mart Narva
C8 EST Karl-Ustav Kolar 1 : 0 GRE Giannis Efthimakis
C8 RUS Kirill Stoyanov 1 : 0 GRE Alexander Abovyan
C8 EST Markus Ikla 1 : 0 EST Karl-Mattias Moor
C8 GRE Zilvinas Zilinskas 1 : 0 EST Jaan Oskar Narva
C8 RUS Danila Gromov 0 : 1 GRE Arseni Pestov
C9 EST Karl-Mattias Moor 0 : 1 RUS Nikita Dyachkov
C9 EST Sander Piik 1 : 0 GRE Zilvinas Zilinskas
C9 GRE Giannis Efthimakis 0 : 1 EST Jaan Oskar Narva
C9 GRE Alexander Abovyan 0 : 1 GRE Nikita Vladykin
C9 EST Karl-Ustav Kolar 0 : 1 RUS Maksim Metreveli
C9 EST Mart Narva 0 : 1 GRE Arseni Pestov
D10 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Daria Tolstoguzova
D10 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 GRE Simona Zefi
D11 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 EST Andres Juht
D11 RUS Ivan Gromov 0 : 1 EST Mairon Moisto
D11 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
D11 GRE Agia Ibragim 1 : 0 GRE Andreas Gyini
DH1 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 GRE Ahileas Efthimakis
DH1 GRE Aleksandra Nteka 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
DH1 GRE Elisa Gyini 0 : 1 RUS Daria Tolstoguzova
DH1 GRE Azuolas Zilinskas 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
DH1 GRE Kostantinos Panagasidis 1 : 0 RUS Ivan Gromov
DH1 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 GRE Agia Ibragim
DH1 GRE Andreas Gyini 0 : 1 EST Mairon Moisto
DH1 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 GRE Ilias Abovyan
DH1 GRE Kostantinos Panagasidis 1 : 0 GRE Marixenia Kottaridi
DH2 RUS Ivan Gromov 1 : 0 GRE Andreas Gyini
DH2 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 GRE Kostantinos Panagasidis
DH2 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 GRE Marixenia Kottaridi
DH2 EST Mairon Moisto 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
DH2 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 GRE Simona Zefi
DH2 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
DH3 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 RUS Ivan Gromov
DH3 RUS Daria Tolstoguzova 1 : 0 EST Mairon Moisto
DH3 GRE Kostantinos Panagasidis 0 : 1 RUS Darya Yusupmurzina
DH3 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
DH4 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Daria Tolstoguzova
DH4 RUS Ivan Gromov 1 : 0 GRE Andreas Kokranis
DH4 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 EST Andres Juht
DH4 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
DH4 EST Mairon Moisto 1 : 0 RUS Alisa Epifanova
DH5 EST Mairon Moisto 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
DH5 RUS Darya Yusupmurzina 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
DH5 RUS Daria Tolstoguzova 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
DH5 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 RUS Ivan Gromov
DH6 GRE Andreas Gyini 0 : 1 RUS Alisa Epifanova
DH6 RUS Ivan Gromov 1 : 0 RUS Daria Tolstoguzova
DH6 EST Mairon Moisto 0 : 1 RUS Egor Stoyanov
DH6 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Andrei Prokopyev
DH7 EST Mairon Moisto 1 : 0 GRE Simona Zefi
DH7 GRE Agia Ibragim 1 : 0 RUS Egor Stoyanov
DH7 RUS Alisa Epifanova 1 : 0 GRE Marixenia Kottaridi
DH7 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Ivan Gromov
DH7 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 GRE Kostantinos Panagasidis
DH8 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 EST Mairon Moisto
DH8 RUS Egor Stoyanov 0 : 1 RUS Andrei Prokopyev
DH8 RUS Ivan Gromov 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
DH8 RUS Alisa Epifanova 0 : 1 RUS Daria Tolstoguzova
DH9 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 GRE Amalia Lufardaki
DH9 RUS Egor Stoyanov 1 : 0 RUS Ivan Gromov
DH9 RUS Andrei Prokopyev 1 : 0 RUS Alisa Epifanova
EF1 RUS Kristina Stulova 0 : 1 RUS Taisia Sadova
EF1 GRE Urania Kokrani 0 : 1 RUS Alla Makhina
EF1 RUS Alisa Pirozhnikova 0 : 1 RUS Darya Stulova
EF1 RUS Viktoriia Novichkova 1 : 0 GRE Jasmin Ibragim
EF1 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Alisa Pirozhnikova
EF1 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Daria Popova
EF2 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 GRE Maria Bojga
EF2 RUS Alla Makhina 0 : 1 RUS Vladislava Vohtomina
EF2 RUS Daria Popova 1 : 0 GRE Urania Kokrani
EF2 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Viktoriia Novichkova
EF2 RUS Kristina Stulova 1 : 0 GRE Jasmin Ibragim
EF2 GRE Eleni Panagasidi 0 : 1 RUS Darya Stulova
EF3 RUS Kristina Stulova 1 : 0 GRE Kristina Mihailidi
EF3 RUS Alla Makhina 0 : 1 GRE Maria Bojga
EF3 GRE Eleni Panagasidi 1 : 0 RUS Tatyana Prokopets
EF3 RUS Viktoriia Novichkova 0 : 1 RUS Daria Popova
EF3 RUS Taisia Sadova 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
EF3 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Vladislava Vohtomina
EF3 RUS Vladislava Vohtomina 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF4 RUS Tatyana Prokopets 0 : 1 RUS Taisia Sadova
EF4 RUS Kristina Stulova 1 : 0 GRE Maria Bojga
EF4 GRE Kristina Mihailidi 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF4 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Vladislava Vohtomina
EF4 RUS Darya Stulova 1 : 0 RUS Daria Popova
EF5 RUS Taisia Sadova 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF5 RUS Kristina Stulova 1 : 0 RUS Sofia Tolstoguzova
EF5 GRE Eleni Panagasidi 1 : 0 RUS Alla Makhina
EF5 GRE Maria Bojga 0 : 1 RUS Tatyana Prokopets
EF5 RUS Vladislava Vohtomina 1 : 0 GRE Jasmin Ibragim
EF5 RUS Alisa Pirozhnikova 0.5 : 0.5 RUS Daria Popova
EF6 GRE Kristina Mihailidi 0 : 1 RUS Daria Popova
EF6 RUS Darya Stulova 1 : 0 RUS Kristina Stulova
EF6 RUS Taisia Sadova 0.5 : 0.5 RUS Vladislava Vohtomina
EF6 RUS Sofia Tolstoguzova 0 : 1 RUS Tatyana Prokopets
EF7 GRE Eleni Panagasidi 0 : 1 GRE Kristina Mihailidi
EF7 RUS Alla Makhina 1 : 0 GRE Jasmin Ibragim
EF7 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF7 RUS Kristina Stulova 1 : 0 RUS Vladislava Vohtomina
EF7 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Alisa Pirozhnikova
EF7 RUS Daria Popova 0 : 1 RUS Taisia Sadova
EF8 RUS Vladislava Vohtomina 1 : 0 GRE Kristina Mihailidi
EF8 RUS Alla Makhina 0 : 1 RUS Taisia Sadova
EF8 GRE Eleni Panagasidi 0 : 1 RUS Daria Popova
EF8 RUS Tatyana Prokopets 0 : 1 RUS Kristina Stulova
EF8 RUS Viktoriia Novichkova 0 : 1 RUS Sofia Tolstoguzova
EF8 RUS Darya Stulova 1 : 0 GRE Maria Bojga
EF9 RUS Tatyana Prokopets 1 : 0 GRE Urania Kokrani
EF9 RUS Alisa Pirozhnikova 0 : 1 RUS Taisia Sadova
EF9 RUS Alla Makhina 0 : 1 RUS Kristina Stulova
EF9 GRE Eleni Panagasidi 0 : 1 RUS Viktoriia Novichkova
EF9 RUS Sofia Tolstoguzova 1 : 0 RUS Darya Stulova
EF9 RUS Vladislava Vohtomina 1 : 0 GRE Maria Bojga
H11 RUS Darya Yusupmurzina 1 : 0 RUS Alisa Epifanova

Return to the tournament

Return to Games